شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 604

16,161 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند ذا أيكون

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م جاهزة للاستلام Mountain View iCity

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك كامل التشطيب فوري بكمبوندTaj City

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو جاردن كبير ريسيل فوري بالم هيلز147م

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافستا – كمبوند الباتيو أورو شقة للبيع

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على جاكاراندا مباشرة شقة متشطبة ريسيلSODIC EASTOWN

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 175 بحري على لاندسكيب فوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في تاج سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل مقدم شقه لقطه متشطبه في ميفيدا بلو فيوز

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار الجامعة الامريكة بمقدم 300الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة باقل سعر متشطبة سوديك ريسيل 158 على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع في اللوتس شارع التسعين بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م/علي مساحات خضراء/استلام فورى/اربع غرف

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف في موقع مميز في سيتي جيت .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨١٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا شقة 200م 3 غرف ريسيل فوري موقع مميز اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تاج سلطان – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 125م فيو جاردن ريسيل فوري DISTRICT5

    Allocate Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ليك فيو ريزيدنس/مطبخ و تكييفات

    Home Destination logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سوديك فيليت – Sky Condos

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فرش-اجهزة ايستاون ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حي ¾ امام ارابيلا مول والمصرية للغات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبةSODIC EASTOWN ريسيل على جاكارندا

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الاستلام الفوري ليك فيو بحمام سباحه

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ايستاون سوديك التجمع - 3 غرف

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بغرفتي نوم في ليك فيو ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع