شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 608

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتكيفات والمطبخ والاجهزة الكهربائية

    Assets Real Estate Investments logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة بالكامل شاملة الجراج - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب إداري مميز في واحدة من أقوى المناطق الا

    sms for RealEstate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك ريزيدنس - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما فيو حمام سباحة للبيع ريسيل-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 171م بحري بسعر لقطة في الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة110م اميز لوكيشين بالتجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل+ جاردن 100م بالمطبخ والتكييفات-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/علي مساحات خضراء/ةتطل علي الفيلات/استلام فورى

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف تشطيب كامل استلام فوري في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وجود، مجمعات التجمع الخامس,موقع متميز

    ERMA Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل دايركت على الpool ريسيل -ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط امتلك شقه 3 غرف ف قلب التجمع 5

    Closer logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري برايم لوكيشن- ماونتن فيو هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وجود، مجمعات التجمع الخامس,موقع متميز

    ERMA Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو كلوب بارك – فيو سنترال بارك

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالتكيفات للبيع في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو بسعر مميز - جولدن سكوير

    Feeds logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول لاجون في ماونتن فيو اي سيتي تجمع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع