شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 600

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارد استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع امام هايد بارك,ذاايكون,مقدم 700الف

    Catchers investment logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف lake viwe ف التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك شقة ريسيل اميز فيو متشطبة باقل من ماركت 160م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره متشطبه استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقتك بريجنتس سكوير بمقدم يبدأ من 720 الف

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 295م في أرقى كمبوند بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع فى الباتيو اورو بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبل فيو استلام فورى بحرى دور متكرر كورنر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك شقة متشطبة ريسيل موقعها مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 178م بحري ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن فاخره بأقل مُقدم في قلب التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت شقة ريسيل متشطبة موقع مميز جدا اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ستون ريزدنس قطاميه 200 متر

    Abrag 2 logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيليت سوديك سوديك متشطبة موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه خاصه بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٧٬٩٤٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف الترا سوبر لوكس استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة172م تشطيب كامل بدفعه حجز مسترده 200 الف/ مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن فاخره بأقل مُقدم في قلب التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف سوبر لوكس | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ريسيل/تقسيط6سنين بحري بأقل سعر ف تاج سيتي

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٥٥ جنيه/متر مربع