شقق 5 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

39 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 4غرف تشطيب كامل بالمطبخ موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٠م بأقل سعر فى السوق بموقع مميز جداً

    Premises logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة | الشويفات | 5 غرف | تراس 180 م بيع

    Property Network logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٦٨٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 2,7M +قسط 10س بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 2,7M +قسط 10س بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر+ خصم 45% /دقايق من AUC / اطلاله رائعه جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٤ غرف نوم احسن موقع مساحة ٢٥٠ متر

    Edge Real Estates logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل فى موقع مميز جدا - بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من فريق اعاده البيع في سيتي جيت

    متصدر

    Citygate Resale logo image

5

    7

    ٣٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة(210م) بحديقة (40م) RTM بفيو مفتوح pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 2,7M +قسط 10س بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF!

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٤٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه واسعه 5 غرف كامله التشطيب بخصم 40% بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك إيستاون التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بماونتن ڤيو هايدبارك للبيع لوكيشن ممتاز

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230متر للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه فلات والوحيده بتراس بحري 4 غرف كورنر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة ٥ غرف لوكيشين مميز في فيليت

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه ٤ غرف نوم + ليفينج استلام فوري تكمله اقساط

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ٥١٦م للبيع في بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون ٤١٥م فاخرة للبيع في كمبوند ماونتن فيو

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٧ متر مربع

    ٢٣٩٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

2