شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 605

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب نصف تشطيب | فليت

    Good Vibe Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155م ع شارع التسعين مباشر ف قلب التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير – التجمع الخامس موقع حيوي

    Al Maz Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري بالتقسيط مع لافيستا بالتجمع

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز تشطيب فاخر فيو لاند اسكيب

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك شقة ريسيل فوري متشطبة بحري موقع مميز 156م

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في باتيو ارو 200م استلام فوري

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن _ سيفورا هايتس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند اسكيب فيو لوكيشن مميز جاهزه الاستلام

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو لاند اسكيب و بحيرات جاهزه للاستلام

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن للبيع في ليك فيو ريسيدنس

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جاهزه الاستلام بحري على لانداسكيب

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكييفات كمبوند سيفورا هايتس

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مُجهزة بالكامل مع مكيفات ومطبخ

    Feeds logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اطلاله جاردن في ستون ريزيدنس التجمع

    Chances Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أكاسا القاهرة الجديدة -بجوار ألباتيو

    clear scope logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة 89م متشطبة ريسيل على فيو اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

1

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب نصف تشطيب | فيليت

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باتيو اورو /موقع مميز/استلام فورى/لاند سكيب فيو

    Gold Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب مباشرة شقة ريسيل 211م فوري في SODIC

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م +جاردن متشطبه استلام فورى فيو حمام سباحه

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سعر لقطه بمقدم 400ألف فقط بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ستون ريزيدنس التجمع الخامس – قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تشطيب سوبر لوكس | فيليت

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز متشطبه بالكامل جاهزه للاستلام

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع