شقق للبيع في ستون ريزيدنس

442 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة بالكامل بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرموقع مميزشقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس -كورنر - موقع متميز جدًا

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 140 متر في Stone Residence التجمع

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بموقع مميز جدا في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن متشطبة في ستون ريزيدنس

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 220 م² في ستون ڤيو لاندسكيب مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ستون ريزيدنس ڤيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4غرف فيو حمام سباحه بالتجمع مقدم 3م-كاش11م

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين 140 متر استلام فورى في ستون

    S signature logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن استلام فورى فيو لاند سكيب

    S signature logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة بحديقة في ستون استلام فوري بتقسيط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في التجمع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري فيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري فيو علي اكبر POOL

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو حمام سباحة باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة جاهزة للسكن ف ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري كورنر Trible Viewبدفعة استلام 2,400,000

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ستون ريزدنس احسن موقع و افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    clear scope logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع