بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

4,487 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ليان بأقل سعر في الماركت

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه مفروشه بالكامل بيع في pk2

    Fortune Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧١٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى لوكيشن مميز سيتى جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا استلام فورى سيتى جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في موقع متميز وبأقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | سيتي جيت – جاهزة للاستلام

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون vgk ب 3 ادوار ونصف تشطيب من بالم هيلز ب

    Century for Project Management logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكارليت اكبر مساحة استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول جولف في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

6

    7

    ٧١٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • برايف - تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٨٦٬١٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    4 - 6 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند فيليت سوديك فيلا منفصله ريسيل استلام فوري

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٦٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس كمبوند الباتيو أورو ريسيل

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام خلال سنتين واقساط على ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 226 متراستلام فوري في كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 5 غرف استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢٠٢٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • جايد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    4 - 5 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بجاردن كبيرة للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٥٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في ميفيدا

    Key Point for real estate logo image

4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م نصف تشطيب قطاميه بالمز

    Eastmark logo image

    قطامية بالمز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ناصيه مساحه ارض كبيره قطاميه بالمز

    Eastmark logo image

5

    6

    ٥٦٧ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه باقل سعر في ازار التجمع الخامس

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٠٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    3 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب للبيع في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ستون بارك باقل سعر فالسوق

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا (7 غرف+3 ادوار) بسعر مميز و أقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

7

    7

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه (210 متر)بخصم33% بفيو مفتوح بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000=فيلا فاخره( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 1.1

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٣٩٨٬٨٢٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 1.1

    3 - 4 غرفة