شقق للبيع بمليون جنيه في كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس

268 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقةبجاردن خاص 217م بمدخل خاص مقدم930الف

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من ماونتن فيو في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • لافاونتين بروفينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لافونتين

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه قسط 10س بأقل مقدم 760 ألف خلف هايد بارك

    متصدر

    GCR Developments logo image

    ياردين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بالجولدن سكوير بمقدم 5% ,قسط علي 10سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 750 الف شقة للبيع 110م على شارع التسعين

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع+بجاردن بالقسط في ماونتن فيو بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع +بجاردن بالقسط علي 14 سنة في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة بمقدم 950 الف

    Step One Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك فـ ماونتن فيو قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام هايد بارك و بجوار ميفيدا فـ قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو park شقة 3 غرف + غرفه ناني اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب و لاجون ف ماونتن فيو بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عـ اللاندسكيب ف ماونتن فيو التجمع بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فـ ماونتن فيو جوار ميفيدا التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة جاهزة للمعاينة مقدم950الف تقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بجاردن 217م و مدخل خاص في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه Vip للبيع امام مدينتي دقائق من اوبن اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع