شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 603

16,161 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إيست تاون شقه للبيع كاملة التشطيب موقع مميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 127م ريسيل فيو جاكاراندا مباير SODIC

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقه بحديقه تشطيب فاخر علي حمام سباحه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع اخر مساحه110م قلب التجمع 5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه في الباتيو اورو مرحلة الكلوب هوس

    Gold Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٧٦٬٥٣٧ جنيه

    شقة 170م استلام فوري في تاج سيتي مرحلة شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 185م بمقدم 5% و اقساط ع 8سنين ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في تاج سيتي 3غرف بجاردن 129م

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ريسيل استلام2026 اقساط - الباتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند اللوتس امام ديار منطقة الاندلس تجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك إيستاون شقة للبيع في اهم موقع في المشوروع

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع اقل من سعر الكمبوند شقه متشطبه-ميفيدا بارسل10

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع شقة 130م بمقدم5% بلتقسيط المرنة لفترة محدود

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٩٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكيز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل عاللاندسكيب استلام 2026 - لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – بلاتو | مراكيز

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيست تاون شقه للبيع كاملة التشطيب استلام فوري

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند ذا سكوير، تشطيب كامل وبإطلالة رائعة.

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بجاردن للبيع باقل مقدم ف ميفيدا فيوز

    ERE Investments logo image

1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م فى تاج سيتي دبل فيو متشطبة الترا سوبر لوكس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة متشطبة 3غرف للبيع ريسيل - ذا سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة 188م فيليت سوديك ريسيل موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع