شقق للبيع في بارك واي

8 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو متشطب في التجمع الخامس\مقدم 525 الف

    Closer logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة للبيع 116م سوبر لوكس دقائق من AUC

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن على شارع التسعين شقة للبيع متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام فى هايد بارك التجمع بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة مع حديقة مطلة مباشرة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٦٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اقرب استلام ) فى هايد بارك _اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع التسعين (اقرب استلام) شقة للبيع هايد بارك

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع (اقرب استلام ) على شارع التسعين

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع