شقق 6 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس

12 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل مقدم2,660,000

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري 440م للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري نصف تشطيب لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape فيلا بأسانسير اقساط 10 سنين في فيا

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا516م +جاردن450م+روف 45م استلام فوري بسعر لقطة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٥١٦ متر مربع

    ١٠٦٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدتين مفتوحين على بعض للبيع بسعر شقة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري 440م للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – دور كامل اتجاه بحري في غرب أرابيلا

    Chances Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-اقل سعر شقة لقطة 255م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

6

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة للبيع – 600م أرض – التجمع الخامس – شمال

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع