شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 601

16,161 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة بمقدم10% وقسط ع 10سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقتك بريجنتس سكوير بمقدم يبدأ من 720 الف

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف بفيو لاندسكيب استلام فوري-ديستريكت5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م متشطبة استلام 2026 و قسط ع 10 سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري بأقل سعر- ماونتن فيو آي سيتي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من ماركت شقة متشطبة ريسيل 200م سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس قرب أرابيلا بلازا الحي 4

    Al Maz Real Estate logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اخر تقسيمه 3غرف ف ذا ايكون قسط ع10سنين

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري بأقل سعر- ماونتن فيو آي سيتي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري بأقل سعر- ماونتن فيو آي سيتي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل استلام 2026 بأقساط - ماونتن فيو1.1

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٧٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام2027 بالتقسيط شامل الصيانة والنادي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Better Estate Investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبه باقساط ع10 سنين استلام2027 / مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام سنة قسط ع 10 سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٣٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطة فى بيجونيا بالتجمع بمقدم10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري بأقل سعر- ماونتن فيو آي سيتي

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة متشطبه استلام2026 باقساط ع 10سنين - مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 295م في أرقى كمبوند بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري بأقل سعر- ماونتن فيو آي سيتي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع في ذا أيكون ريزيدنس التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقساط -موقع مميز- ديستريكت5

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع