شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 6

16,458 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة بمقدم 500 الف في Regent’s Square

    Selection Code logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٩٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ازاد التجمع الخامس استلام سنة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه 200 م بسعر مميز

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أزاد التجمع الخامس استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٥٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٠٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم شقة للبيع في أزاد استلام فورى بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لايك فيو ريزيدنس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 254م استلام فوري متشطبة بكمبوند لاميرادا

    views investment logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أزاد تقسيط 7 سنين استلام سنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر 2 غرفة تشطيب كامل فى ليك فيو ريذيدنس 1

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بالمطبخ بجوارAUC للاستثمار

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة مميزة ٢ غرفة في Aria Landmark Sabbour

    KRE investments logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • نول

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kleek Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نول

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو ليك باقل سعر بالماركت

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في قلب القاهره في تاج سيتي

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر متشطبة فى ليك فيو ريذيدنس بحرى

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم للبيع بحري و فيو ممتاز باقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة- ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو اى سيتي القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٧٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فورى شقة متشطبة فى أزاد بجانب AUC وإيست تاون

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في تاج سلطان تحميل قديم

    S signature logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    S signature logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – تصميم مميز ريسيل

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك في لوكيشن مميز بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة

  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٣غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر إطلاق جديد في القاهرة الجديدة

    Apart Real estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - تشطيب كامل - استلام فوري - موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر لاكبر شقة ٤ غرف احسن فيو استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٤ غرف نوم احسن موقع مساحة ٢٥٠ متر

    Edge Real Estates logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٩٢١٬٧١٤ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو هايد بارك

    2 - 3 غرفة