شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

16,430 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شقه (164متر) بأميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متر بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨١٧٬٩٦٨ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الباتيو أورو لافيستا- بأفضل سعر

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • ذا إميرالد كولكشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,زيد إيست

    3 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فورا شقه (215 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف بحديقه خاصه كأنها فيلا مصغره بتشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٩٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرموقع مميزشقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من AUC شقة بفيو كامل Greenery مقدم 890 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٤

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٨٬٠٥٦ جنيه

    استوديو فاخر فيو لاند سكيب اميز عمارة باقل سعر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة مباشرة أمام الجامعة الأمريكية

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤١٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 159م ريسيل فيو الليك باقساط علي 12 سنة

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة+جاردن 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 168 متر دبل فيو بحري بسعر مغري تاج سيتي

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه – شقة بإطلالة مميزة

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر برايم لوكيشن بجوار Hyde Park

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس -كورنر - موقع متميز جدًا

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه(115متر)تشطيب كامل بفيو مفتوح تقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن لقطه للبيع ببالم هيلز نصف تشطيب

    I-Zone logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بحديقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة