شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 5

16,430 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 متر تشطيب فاخر ومفروشة بالكامل بسعر ممتاز

    Gaby's Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز لوكيشن شقة لقطة ريسيل للبيع مرحلة اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل مميزة بأقل سعر في الماركت | شقة للبيع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • سولانا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ora Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولانا ايست

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 166 متر + جاردن 243 متر مقدم واقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام اقل من سعر الماركت بحري صريح

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالفرش تشطيبات راقية يافضل سعر في فيليت

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا شقة مودرن بالمطبخ تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى متشطبه 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • ليك فيو ريزدنس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    El Hazek Construction
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليك فيو ريزدنس 2

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أرضى بجنينه أستلام فورى موقع مميز 4 غرف

    Scale for Real estate investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة 217 متر استلام فوري تاج سيتي

4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 114م في كمبوند تاج سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه + روف بنص السعر وغير مجروحه تاج سيتي

    Closer logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع برايم فيو بمساحة 116م في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 116م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اخرة تشطيب كامل استلام فوري باقل سعر فيليت

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • الباتيو 7

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو 7

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجنينة متشطبه واستلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام نصف تشطيب في الباتيو أورو

    Redefine logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 3 غرف 161متر في hyde park new cairo

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 140 متر في Stone Residence التجمع

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة