شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 437

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك متشطبة بالتكيفات استلام فوري غرفتين

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٤٤٬٣٩١ جنيه

    شقة بموقع مميز بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت+التكييفات شاملة 2 جراج للبيع ريسيل/أقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط علي10سنوات شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة غرفتين

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٤٥٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند المراسم التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 50 % + بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري علي 10 سنوات .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية بحديقة خاصة واسعة بسعر مميز- ديستريكت5

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٥٨٬١١٢ جنيه

    شقة بفيو مميز في تاج سيتي برايم لوكيشن بسعر مميز

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة على لاند اسكيب مباشرة– Stone Resi

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن دقايق من هايد بارك بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى تاج سيتى بموقع مميز بدون مقدم قسط حتى 12سنه

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10 سنوات تشطيب كامل بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٣١٬٢٨٧ جنيه

    شقه لقطه باقل مقدم في كمبوند تاج سيتي في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بالتجمع دقايق من AUC بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه خاص للبيع في ليك فيو 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس شقة للبيع بسعر لقطة اقل سعر

    Another Way logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150متر بتاج سلطان استلام فوري

    views investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس شقة للبيع بحديقه لقطه

    Another Way logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأكبر حديقه217م فTAJCITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بتشطيب الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من لافيستا شقة للبيع بكمبوند باتيو اورو في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع