شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 441

16,058 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أمضى العقد واستلم شقتك متشطبة بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك 2نوم بأقل سعر فى قلب التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف+ناني شاملة الجراج والنادي-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع بسعر لقطه في باتيو اورو

    Fortune Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل كمبوند الباتيو اورو استلام فوري 3غرف

    Property Hills  One logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / القاهره الجديده

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ٣ غرف اقرب استلام وبمقدم واقساط في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع بغرب أرابيلا – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم + 12س تقسيط في تاج سيتي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجوار هايد بارك بالتجمع بأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في زيد ايست استلام اخر السنة ٣ غرف ريسيل

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز علي فيو لاند سكيب شقة ٣ غرف ريسيل

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق، مساحتها 179 متر مربع

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩١٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة بأقساط للبيع بفيو حديقة ونادى رئيسى حتى2031

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بكمبوند مايان شقة بحرى فيو لاندسكيب ولاجون

    New Home for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ستون ريزيدنس – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه بجوار هايد بارك بتقسيط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجادرن بأقل من سعر السوق وبتشطيب سوبر لوكس

    Premises logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٢٬٣٥٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي فوري 60م دور اول ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في ليك فيو ريسيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع