شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 440

16,058 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بنصف الثمن فى ذا ايكون بجوار AUC

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمورادا بارك بالقرب من هايد بارك

    M.S.K Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 138م في قلب التجمع5 كمبوند متكامل الخدمات

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بالتكييفات والمطبخ للبيع ريسيل - لافيستا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 55 م باقل سعر ف كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Closer logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بسعر مغرى فى التجمع بجوار AUC

    متصدر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالتكيفات والمطبخ من المالك

    Selection Code logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري 440م للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن217م اميز لوكيشين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م للبيع في ذا ايكون امام هايد بارك مباشرة

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير بجور هايد بارك

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بأقل سعر بحرى فى التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartment Ready to move in 164 sqm with the lowest

    متصدر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٣٤٩٬٤٥٣ جنيه

    شقة فيو مميز بمقدم 10% ع الدائري الاوسطي قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند azad–بجوار الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق موقع مميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت5 مراكز-شقة لقطة 150م بموقع مميز جدا للبيع

    YaKan Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن بحرى بالكامل بخصم كبير

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden شقة 144م اقساط 8 سنين في هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 35م بأقل سعر+جاهزة للمعاينه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن للبيع بأقل سعر بحرى فى التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام في فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالكامل, ايستاون, القاهرة الجديدة

    Wdeals for real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع