شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 435

16,058 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٤٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٩٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري في التجمع الخامس بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3غرف الان باطلاله ع حمام سباحه بالتقسيط.

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستثماريه بأقل سعر بالجولدن سكوير بتقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في ايستاون فيو على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة 155م الترا سوبر لوكس للبيع

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو-شقة سبيشيال250م بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة165م بموقع مميز فالماركت

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة 165م دايركت سنترال بارك

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بجاردن بحرى فورى للبيع فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات المطبخ بسعر مميز أستلام 2026

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٦٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو قلب التجمع بمقدم و اقساط و اقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بأقل سعر في زيد ايست

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 متر استلام فوري علي لاند اسكيب

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز بأقل مقدم استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-شقة ارضي170م بجاردن75م موقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في بوليفارد

    One Estates Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع