شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 439

16,058 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف 156م دور متكرر بخصم 50% ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م امام مطار القاهرة للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع 176م في ذا ايكون بالتجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم وسعر لشقة - تكملة اقساط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة للبيع في تريو جاردن قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة أرضي بجاردن برايم لوكيشن ب ڤيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالتقسيط في ميفيدا بأقل سعر في الكمبوند

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع – جاهزة للسكن موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 274م بحري اقل سعر في الماركت موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر مميز في بوليفارد بالمطبخ والتكيفات

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام فوري شقه 3غرف للبيع سوديك فيليت

    Driven Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م في ماونتن فيو هايد بارك بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٣٬٧٧٤ جنيه

    شقه في ماونتن ڤيو لاجون ڤيو بأقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن كبيرة متشطبة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م+جاردن85م بحري باميز فيو بتاج سلطان

    Property Misr logo image

3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 166 متر فى مرحلة اورجامى فى تاج سيتى

    Smartex logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف للبيع في ميفيدا l فرصة مميزة

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو - احسن موقع - تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧٤٬٦٦٨ جنيه

    شقه ٣ غرف في ماونتن ڤيو اي سيتي من غير اوڤر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع