شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 30

11,231 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة غرفة ماستر مرحلة إيلان لاندسكيب فيو

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم واقساط - موقع مميز استلام 26 - سراي

    Edge Real Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم تشطيب كامل بالتكييفات - موقع مميز

    متصدر

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 1 نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست تشطيب كامل+تكييفات باقل سعر

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة تشطيب فندقي في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥١ جنيه

    للبيع استوديو استلام 8\2026 فيو بارك في ابراج زيد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 57 م ,ابراج زيد سعر مميز لسرعة البيع

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٧٬٥٥١ جنيه

    للبيع استوديو 57 متر , ابراج زيد الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالتكييفات في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد تاورز

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة للبيع في أورورا بالاس الغردقة

    Concrete Real Estate logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضى بجاردن للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم 5% فقط فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 8 سنين شقه في ديستركت 5 استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب للبيع بمقدم 390 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع بالفرش و الجهزه بسعر لقطه

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بجوار سوديك ايست بمقدم 210 الف

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم للبيع مقدم5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة