شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 34

11,231 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رواية متشطبة بقسط علي 10سنين

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل تسهيلات في السداد علي 12 سنة

    Remax Professional. logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديد

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • نسيم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ZED East

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    كاملة التشطيب بموقع مميز بفيو مباشر على اللاجون

    Green Homes Real estate Agency logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفة واحدة بسعر 890 الف

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٧٢٬٣٧٥ جنيه

    شقة غرفة 73 متر للبيع الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الجي ال 16 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطبة للبيع فيلدج ويست اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع بمقدم 410 الف فقط في التجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في مدينة نور العاصمة الادارية TMG

    Property Network logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    3

    ٨١ متر مربع

    ٧٨٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بفيو رائع في اويست بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٥٦٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للتسليم نصف تشطيب في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - ارضي بحديقة - روضة زايد

    Osoul Misr logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي باقل مقدم لسرعه البيع

    Global Hills logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سكنيه للبيع باميز مواقع مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو ارضي نادر في تاج سيتي بالاقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٩٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة