شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 28

11,231 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو أرضي للبيع في مدينتي

    Elegant Home logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هافا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٢١٬٣٣٧ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    qurtuba developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند دجلة جاردنز فيوا امامي

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري موقع مميز ريسيل في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل - تقسيط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموق

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ماداي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Larz Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بسعر لقطه في اميز مواقع مدينتيB12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 78م بجوار الكرفت زون B12

    Makka Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم Pool view متشطب قسط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بالتجمع في الشويفات خلف واتر واي

    TREX logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف +جاردن في هايد بارك الشيخ زايد مقدم550ألف

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم في بورت غالب

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B12 مدينتي فيو شارع تشطيبات ممتازه بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٧٬٧٠٤ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد ويست

    Buyerside logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م اكتوبر الجديده مقدم 178000 قسط 4465

    Homes Real Estate logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-أطلاله حمام سباحه-عقد أخضر-تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٣١٬٧٠٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة