شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 29

11,231 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوB7 مدينتي استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –70مCLEO

    KRE investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في هايد بارك علي السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل - Pool فيو -شاطئ خاص للمشروع

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر لسرعه البيع zed east

    Gaby's Homes logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لايف وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٧٨٬٧٥٤ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع بالمرحلة الرابعة تشطيبات خاصه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون و400 كاش بتشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة بانورامية في كليو ووتر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى فى الماركت ارضى بجاردن فيلدج ويست

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED West – لوكيشن مميز و فيو مفتوح

    D.Signature logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند دجلة بالمز ارضى بجاردن موقع متميز

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ب 80,000 فقط اميز شقه في الكمبوند بفيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | بلكونة مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | أرضي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة | جاهزة للاستلام مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو متشطب بالتكييفات بقسط علي 10 سنين-زيد ويست

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٦٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 5% فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة