شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة

1,713 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للصفوة شقة 800 فدان "فرش زيرو" واجهة أمامية مباش

    متصدر

    Mohamed El Rouby Real Estate logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    شقة للبيع | زايد ويست – أورا | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 78متر للبيع كمبوند جينيستا بالتقسيط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٩٠ جنيه

    شقه فاخره بموقع مميز-أستلام خلال سنتين تقسيط 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٩٥٬٦٥٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفة ريسيل وان 33 بدر الدين 6 اكتوبر

    متصدر

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في موقع رائع في باديا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه نوم واحده للبيع بمقدم 5% فقط فى او ويست

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بسعر مميز في بالم باركس

    Zayed Homes logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 10

    شقة

    ٧٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 89 متر متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بمساحة 79 متر في زيد تاورز

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقه من اوراسكوم بجوار مدينه الانتاج الاعلامي

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش - كمبوند روضة زايد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين غرفة بجاردن موقع مميز

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد ويست - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في زيد ويست بالشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو او شقة للبيع كمبوند _ فرصة استثمارية ممتازة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاستديو 85متر استلام فوري باديه 2.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة بجاردن في تيراس مقدم 365,000 قسط 8 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند بالم باركس – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

2

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في Palm Parks

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة