شقق 82 متر للبيع في مصر, صفحة 35

11,231 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سولانا | تركيب خلال 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة نوم بإطلالة مزدوجة – تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر استثماري قوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر لوكيشن مميز باقل مقدم موجود

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فى مبنى فندقى متكامل امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • حياة ريجنسي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فى سيتى جيت من ديار القطريه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سوما باي أقل من سعر السوق بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح في الكوثر | تقسيط حتى 3

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك استوديو متشطب في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    امتلك شقة بمقدم 138,113 فقط و اقساط حتى 12 عامًا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة بافضل موقع و بمقدم 138,113 و اقساط حتى 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا-استوديو بتصميم عصري

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام متشطبةبالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٧٢٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو مزدوج على البسين والممشى

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد الحي السادس عشر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة في كمبوند ڤالدا ڤيلدچ مستقبل سيتي بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٣٠٩ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي أوريجامي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • بيج ريزيدنس – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن بإطلالةعلي حدائق في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بقسط شهري 22الف بالتجمع الخامس

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تكمله اقساط في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكتوبر ار

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م للبيع في مدينة نور الذكية | فيو وايد جاردن

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة