شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 6

16,035 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٦٧٬٨٧٠ جنيه

    3 غرف+جاردن بأفضل خطه سداد و أقل سعر - استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين+جاردن استلام سنتين بأفضل سداد على 14سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بأقل سعر في التجمع بأفضل سداد استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في التجمع و استلام 2028 أفضل سداد-طرح جديد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع اقل مقدم 5%فقط واقساط علي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه باطلاله لاجون علي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه باطلاله لاجون علي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك اخر اكبر شقه في قلب التجمع علي 8 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع إمكانية تقديم عرض!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • دي باركس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف لقطه بجاردن 240 متر متشطبه بسعر لقطه

    Rakar Investments logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع +بجاردن بالقسط علي 14 سنة في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم احسن فيو ١٧٧ متر باتيو اورو

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • فيلدج جاردن قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في سوديك إيستاون

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري احسن موقع

    Edge Real Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    Wdeals for real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري من جميع الغرف ع اكبر لاندسكيب بخصم كبير

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز امام مطار القاهره بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale in ora zed east fully finished

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 114م في كمبوند تاج سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جاهزة للاستلام

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٣٥٨٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة