شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 263

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م فوري متشطبه مفروشه بالاجهزه كمبوند راقي

    El Hefny Group logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% + بمقدم 550 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي في بالم هيلز نيو كايرو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٩٤٬٨٩٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع في سيتي جيت -القاهره الجديده

    Ninety Two logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل كمبوند كريك تاون

    Grey Parrot Realty logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف استلام فورى فيو Pool مقدم 3م-كاش11م

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه بحرى أول سكن مقدم 2.3م-كاش 17م

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن 115م +70م ج فى تاج سيتى بسعر لقطه

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠١٬٨٥٤ جنيه

    شقه فيو لاند سكيب بحرى ابراج زيد التجمع الخامس

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بالتجمع الخامس فوري+ متشطبه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كورنر ف الباتيو اورو-فيو وتر فيتشرز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بروميناد موقع مميز

    Dm Consultation logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 14م+44م جاردن في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري كورنر ماونتن فيو هايد بارك

    Skyline logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110م بمقدم واقساط في Regent’s Square

    4C Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه بحرى أول سكن مقدم 2.3م-كاش 17م

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع فى سوديك فيليت إطلالة مميزه

    Ninety Two logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف بخصم للكاش 40%بالتقسيط قلب اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متاحه للبيع داخل كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 متر فى كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف استلام فورى فيو Pool مقدم 3م-كاش11م

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه وحمام سباحه مجهز في ليك فيو ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٦٣ جنيه/متر مربع