شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 261

16,199 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بالتجمع الخامس بسعر مميز

    Mr .Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (جاهزه للسكن) بتشطيب كامل فى باتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على جاردن شقة 155م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبه بالتكيفات بافضل سعر لسوديك

    IRTKAZ logo image

    ايست فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣١٣٬٤٦٤ جنيه

    شقة 129م Lake View – أفضل إجمالي ريسيل في تاج سيتي

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة للتسليم امام الـ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بمقدم 850 الف فوري بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك 2نوم بأقل سعر فى قلب التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٧٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بتشطيب فندقي بالتكيفات امام الـ AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    منطقة الجامعات والمدارس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ماستر بدريسينج ع الواجهه امام المطار VIP

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م جاهزه للمعاينه فى الباتيو اورو التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند النخيل علي فيو نادي وادي دجله

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن متشطبه بمقدم 550 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس افضل فيو

    I-Zone logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز اقساط تصل حتى 11 سنة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 80م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 550 الف + متشطبه بالتجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو garden بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري بتشطيب فندقي امام الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى ليك فيو ريزيدنس

    I-Zone logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع