شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 260

16,199 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 233م للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ بأقل سعر اميز كميوند في التجمع

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في بالم هيلز بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,400,000ج=3 غرف+فيو(لاجون+جاردن)+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا 179 متر تشطيب مطور

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه بجوار هايد بارك بالتجمع بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٤٦١٬١١٤ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستى 3 غرف

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م باقل سعر في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كريسنت ووك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برروف استلام فوري ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 110 علي لاند سكيب في ذا ايكون التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجاردن في الباتيو اورو - اوبن فيو

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٥٥٤ جنيه

    ارخص سعر في السوق شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند تاج سيتى بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطه استلام 3 شهور لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه تشطيب Ultra Lux مع ACs بموقع مميز !

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر في السوق شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٥٢٬٣٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز بأقل مقدم في الماركت لاندسكيب فيو

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه تشطيب Ultra Lux مع ACs بموقع مميز !

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو \ كود الوحده : CA0222

    Dk REAL ESTATE logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأفضل تقسيمه مقدم940kف تاج سيتي قسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٤٦١٬١١٤ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى ماونتن فيو اى ستى 3 غرف

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم جاهزة للمعاينة بفيو POOL بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع