شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 262

16,199 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في إيفوار إيست التجمع بأقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفاتفي سوان ليك

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك في Mountain view ICity+تقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره في غرب جولف بنتهاوس بخصم+قسط اطلاله وهميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٥١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    مقدم 3,141,600 | بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة ١٣٥ م

    Strive Reality logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 146م بسعر مميز استلام فوري

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب فيو بوول للبيع في ميفيدا تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع جاهزه للسكن برايم لوكيشن

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بسعر لقطه فيو مميز في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع إيستاون التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٧٨٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم2,278,600 شقه [كورنر] اطلاله مباشر عMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع - ماوتن فيو هايد بارك - اول سكن

    Osoul Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مميزه للبيع في سيفورا هايتس

    The Broker EG logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ايستاون - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    why solutions logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 255م للبيع بموقع مثالي في ايستاون وباقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيلدج جاردنز القطامية ,

    Brokerage Hub logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٧١٬١٣٨ جنيه

    شقة في ازاد, استلام فوري, تقسيط علي 7 سنين

    Smart Move logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو جاردن مباشر شقة 126م + روف 20م استلام فوري

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن مطبخ وتكييفات سوبر لوكس في جايد

    Skyline logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 180 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع