شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 265

16,199 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مغري علي اميز اطلاله [ 3 وجهات - بحري ] !

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في كمبوند زيد إيست، القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة4غرف بحديقة للبيع ليك فيو التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة 130 مترًا

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بخصم على سعر الكاش ٥٠٪ (عرض محدود) ٢٠٨ متر

    Strive Reality logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة باتيو اورو التجمع فوري متشطبة

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيع باتيو اورو التجمع فوري متشطبة+مطبخ

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع باقل سعر في كمبوند باتيو اورو

    views investment logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقه بسعر لقطه + موقع استثنائي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا اعمار | ريسيل 200م |جاردن فيو | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر بنتهاوس في الباتيو اورو-استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 166 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة ١٣٥ م

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع ستون ريزيندس التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بمساحة ١١٥ مترًا مربعًا بخصم ٥٠٪

    Strive Reality logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل دور اول ف الباتيو اورو -فيو مميز

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠٪ على سعر الكاش على شقة بمساحة 115 مترًا

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف للبيع ليك فيو التجمع فوري متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 180 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع