3 bedroom Apartments for sale in Giza, page 670

16,821 properties
  • 21

    Apartment

    2,250,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة من المالك

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    11,842 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقه للبيع بارقي مواقع الدقي شارع محي الدين الرئيسي ڤيو نادي الصيد

    Happy House Real Estate logo image

    Shooting Club Street, Dokki, Giza

    3

    3

    240 sqm

    35,416 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,080,000 EGP

    شقة للبيع فى كمبوند جرين تاون فى حدائق اكتوبر من المالك مباشرة

    الروضة logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    135 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    3,100,000 EGP

    على البحيرة فيو مميز جدا شقة200م بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    Garden Hills, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,150,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة الرابعه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    11,944 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,350,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة التانيه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    12,368 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,555,000 EGP

    شقة200 م بحديقة ٦٥م بسعر لقطة بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    Garden Hills, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    17,775 EGP/sqm