3 bedroom Apartments for sale in Giza, page 668

16,821 properties
  • 9

    Apartment

    3,050,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الرابعة

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    17,428 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,550,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الأولى

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    15,937 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,950,000 EGP

    حدائق الاهرام ، البوابه الثانيه الجديده ، منطقه ح

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    Al Giza St., Giza District, Ganoub El Giza, Giza

    3

    2

    250 sqm

    19,800 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    4,000,000 EGP

    بيت الوطن التكميلي 6اكتوبر امام مدخل زايد البوليفا

    El Swisy Real Estate logo image

    Bait Al Watan Al Takmely, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    5,000,000 EGP

    للبيع شقة في الحي الخامس مساحة165م دور ارضي مرتفع

    5th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    165 sqm

    30,303 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,400,000 EGP

    Apartment for sale161m ready to move in Eshraqa

    Ishraqa, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    161 sqm

    21,118 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    10,800,000 EGP

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست في قلب الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    154 sqm

    70,129 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    10,080,000 EGP

    Family House Ready To Move Alma Iwan in Zayed

    Property  Hills. logo image

    Alma, 2nd District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    240 sqm

    42,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,555,000 EGP

    شقةمتشطبة200م بحديقة200م كمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

    Garden Hills, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    2

    200 sqm

    22,775 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,700,000 EGP

    عمارة في منطقه س شقه دور أول

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    Ganoub El Giza, Giza

    3

    2

    220 sqm

    16,818 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقة بحدائق الأهرام

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    120 sqm

    15,833 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقة راقية للبيع في ارقي مواقع العجوزة مباني حديثة

    Happy House Real Estate logo image

    Nawal St., Al Agouza, Giza

    3

    3

    200 sqm

    42,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الرابعة

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,838 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Sudan St. - Mohandessin - Giza
    1

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقق تمليك بالتقسيط 200 متر أرقى موقع في ش السوان

    عقارات حماد logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    200 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة 225م نص تشطيب للبيع في شارع الدقي الرئيسي

    Property insider logo image

    Al Dokki St., Dokki, Giza

    3

    2

    225 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,300,000 EGP

    أرضي بحديقة خاصة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    127 sqm

    33,858 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in 6 October City - Giza
    1

    Apartment

    2,080,000 EGP

    أمتلك وحدتك واستلم فورا فى جنوب الاحياء 5د من MSA

    B2C Real Estate Marketing logo image

    6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,419 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام بالبوابة الرابعه

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    14,705 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,200,000 EGP

    وحدة سكنية 187 -رحاب اكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    187 sqm

    22,459 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,600,000 EGP

    Apartment for sale with ready to move in Tala

    Tala, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    173 sqm

    32,369 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,250,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه جانبية

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    17,105 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,830,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    14,150 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    9,000,000 EGP

    للبيع شقة ارضي بحديقةبيفرلي هيلزمرحلة2م180حديقة180

    Beverly Hills, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    220 sqm

    40,909 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    215 sqm

    15,348 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بالبوابه الأولى

    Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    170 sqm

    15,294 EGP/sqm