3 bedroom Apartments for sale in Egypt, page 2079

51,967 properties
  • 4

    Apartment

    3,100,000 EGP

    على البحيرة فيو مميز جدا شقة200م بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    Garden Hills, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    15,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,960,000 EGP

    شقة للبيع بالمنصوره الجمهورية جانبي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    Al Gomhoria Street, Al Mansoura, Al Daqahlya

    3

    2

    180 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    6,363,000 EGP

    Villa for sale 221 m North Coast ( Jefaira - Ras El-Hekma )

    RE/MAX Avalon logo image

    Ras Al Hekma, North Coast

    3

    3

    221 sqm

    28,791 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    5,200,000 EGP

    Apartment for sale 207 m Gleem (Near to the sea)

    RE/MAX Avalon logo image

    Glim, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    207 sqm

    25,120 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Apartment for sale 140 m smouha ( muruj )

    RE/MAX Avalon logo image

    Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    2

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    Apartement for sale 160 m Moharm Bek (Branched Green St.)

    RE/MAX Avalon logo image

    Moharam Bek, Hay Wasat, Alexandria

    3

    1

    160 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    2,250,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة من المالك

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    11,842 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقق للبيع بشمال المدينه بجوار محطقه المترو وجامعه

    El Nasr for Real Estate logo image

    Badr City, Cairo

    3

    3

    185 sqm

    6,216 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقه للبيع بارقي مواقع الدقي شارع محي الدين الرئيسي ڤيو نادي الصيد

    Happy House Real Estate logo image

    Shooting Club Street, Dokki, Giza

    3

    3

    240 sqm

    35,416 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,080,000 EGP

    شقة للبيع فى كمبوند جرين تاون فى حدائق اكتوبر من المالك مباشرة

    الروضة logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    135 sqm

    8,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,500,000 EGP

    Apartment for sale 202 m Smouha (Grand View Compound)

    RE/MAX Avalon logo image

    Grand Ville Smouha St., Smouha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    202 sqm

    32,178 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    7,500,000 EGP

    Apartment for sale, 240 m, Roushdy, Brand Building (Al-Gish Road)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    Al Geish Road, Roushdy, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    240 sqm

    31,250 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    3,200,000 EGP

    Apartment for sale 190 m Smouha (Top House Towers)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    Al Nasr St., Smouha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    190 sqm

    16,842 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    7,000,000 EGP

    Apartement for sale 270 m Kafr Abdo (EL Ismalia st.)

    RE/MAX Avalon logo image

    Kafr Abdo, Roushdy, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    270 sqm

    25,925 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,350,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة التانيه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    190 sqm

    12,368 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,100,000 EGP

    مقر للبيع رخصه إدارى بيع او تقسيط تشطيب سوبر لوكس مساحات مختلفه علي الشارع الرئيسى واماميه وخلفى

    Zahraa Al Maadi St., Degla, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    256 sqm

    16,015 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,150,000 EGP

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة الرابعه

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    180 sqm

    11,944 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,749,000 EGP

    امتلك شقه مطل على البحر بالمنصوره الجديده

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    3

    154 sqm

    24,344 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    3,555,000 EGP

    شقة200 م بحديقة ٦٥م بسعر لقطة بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    Garden Hills, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    200 sqm

    17,775 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    4,250,000 EGP

    Apartment for Sale 150m Stanly (Steps from the sea)

    RE/MAX Avalon logo image

    Stanley Bridge, Stanley, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    165 sqm

    25,757 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    4,600,000 EGP

    Apartment 205 meters, Compound (Sawary)

    RE/MAX Avalon logo image

    Sawary, Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    3

    205 sqm

    22,439 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,008,000 EGP

    -امتلك شقة عالبحرمباشرة في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    New Mansoura, Al Daqahlya

    3

    3

    167 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment For Sale 100m Asafra (Gamal Abd El-Nasser St.)

    RE/MAX Avalon logo image

    Gamal Abdel Nasser St., El Asafra Bahary, Asafra, Hay Than El Montazah, Alexandria

    3

    1

    100 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    11,895,000 EGP

    Apartment for sale 183 m water front towers Sawary

    RE/MAX Avalon logo image

    Waterfront, Sawary, Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    3

    183 sqm

    65,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,869,000 EGP

    Apartment for sale 146m Smouha (Muruj Compound)

    RE/MAX Avalon logo image

    Smouha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    146 sqm

    26,500 EGP/sqm