3 bedroom Apartments for sale in Egypt, page 2016

52,363 properties
  • 13

    Apartment

    7,900,000 EGP

    امتك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Mokattam, Cairo

    3

    2

    188 sqm

    42,021 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,630,000 EGP

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    138 sqm

    26,304 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    11,000,000 EGP

    Ultra super deluxe finishing, new modern furniture

    Compact Real Estate Company logo image

    Yasmine District, 14th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    220 sqm

    50,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    وحده سكنيه في منطقه بيت الوطن العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    13,714 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,400,000 EGP

    بيت الوطن العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    165 sqm

    14,545 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,642,500 EGP

    كمبوند جاردينيا تاون العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    155 sqm

    23,500 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,478,822 EGP

    شقه في دجله لاند مارك بموقع متميز في قلب مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    128 sqm

    11,553 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,283,831 EGP

    شقة 118متر في كمبوند قطامية جيت القاهرة الجديدة .

    One Real Estate logo image

    Katameya Gate, El Katameya Compounds, El Katameya, New Cairo City, Cairo

    3

    2

    118 sqm

    19,354 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    10,000,000 EGP

    Sea view licensed Prime Location

    Remax Professional. logo image

    Ahmed Yehia St., Glim, Hay Sharq, Alexandria

    3

    3

    215 sqm

    46,511 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بيت الوطن العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    165 sqm

    13,939 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,895,000 EGP

    كمبوند O kardia مدينه العبور امام الحي التامن

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    30,193 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع 150 م المندرة (ش النبوي المهندس)

    RE/MAX Avalon logo image

    Nabawy Al Mohandes St., El Mandara, Hay Than El Montazah, Alexandria

    3

    2

    150 sqm

    23,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,600,000 EGP

    متلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Mokattam, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    40,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    7,339,000 EGP

    شقه في قلب التجمع الخامس في قلب كمباوند متميز

    إبداع logo image

    5th Settlement Compounds, The 5th Settlement, New Cairo City, Cairo

    3

    2

    158 sqm

    46,449 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,130,000 EGP

    Quick Delivery | Partial Lake View Apartment

    Remax Professional. logo image

    Vee Sawari, Waterfront, Sawary, Alexandria Compounds, Alexandria

    3

    2

    166 sqm

    55,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    8,500,000 EGP

    Your apartment is ready for immediate delivery

    Remax Professional. logo image

3

    3

    177 sqm

    48,022 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    بيت الوطن العبور الجديد

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,864,466 EGP

    شقه148 متر مميزه للبيع بالتقسيط في قطامية جيت ...

    One Real Estate logo image

3

    3

    148 sqm

    19,354 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    11,186,000 EGP

    شقة للبيع 238 م سموحه (مشروع Crystal Towers)

    RE/MAX Avalon logo image

    14th of May Bridge Road, Smouha, Hay Sharq, Alexandria

    3

    2

    238 sqm

    47,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    5,550,000 EGP

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديدباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    Mokattam, Cairo

    3

    3

    132 sqm

    42,045 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    38,000,000 EGP

    شقة للبيع 298 م سان ستيفانو (الفورسيزون - نموذج D)

    RE/MAX Avalon logo image

    San Stefano, Hay Sharq, Alexandria

    3

    4

    298 sqm

    127,516 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقة للبيع بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    El Mearag City, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    140 sqm

    25,000 EGP/sqm