شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 69

16,472 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اول طرح للأرض - شقة علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالكامل استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع باقل سعر بحري فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مشروع اول طرح - ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ومساحة مميزين ,شقة بفيو مفتوح في ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع - بسعر اول طرح للمشروع - فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٩٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالكامل و 0%مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ,بسعر وموقع مميزين , بالم هيلز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد في ماونتن فيو - شقة بأقل مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع | Lake View Residence 1

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة فيو مميز

    IRTKAZ logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل باقل من سعر الشركه لوكشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع بالم هيلز متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - اول طرح في المشروع - 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة قسط على 10 سنين وامتلك وحدتك متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة156م اميز لوكيشين بخصم7.5M في التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر| على مساحات خضراء والنافورة |فينيكس| باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل بأقل سعر بالم هيلز المستقبل

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 1–القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع