شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 74

16,472 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Elegant Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ريجنت سكوير – تقسيط حتى 2032

    Aqarpedia For Resale logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري باحلي فيو داخل مفيدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري لوكيشن مميز افضل فيو

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف بجاردن امامية وخلفية

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر وفيو مميز فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب شاملة 2 باركينج خاص

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سعرها لقطة في ماونتن فيو هايد بارك 216م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف ارضي بجاردن متشطبة بالكامل دايركت علي النادي

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري باقل سعر فالسوق بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر و لوكيشن شقة 204م للبيع في ليك فيو رزدنس1

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف مع ناني موقع مميز جدا متشطبه لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي احسن فيو في المشروع واقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل من سعر الشركه لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٢٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 3% متشطبة برايم لوكيشن ف بالم هيلز

    Impact Investments logo image

4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن فيو مميز استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة مرحلة اللاجون

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في ماونتن فيو icity club park

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه خصم 40% مع اقوى مطور عقارى _ موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول تمر حنه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع – Ivoire East | القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١١٨٬٣٤٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب بخصم كبير لفترة محدودة

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – مساحة كبيرة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤١٤٬٧٣٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل -اقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٢٬١٢٩ جنيه/متر مربع