شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 68

16,472 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف 90 افينيو بموقع مميز على التسعين

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح اول مرحلة - ماونتن فيو - لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة استلام فوري ف ديستركت5 التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا تشطيب اونر فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الكمبوند استلام فوري - ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في لاجون بارك ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه ستودويو في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند تاج سيتي

    Gold Routes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 72متر

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ستدويو في تاج موقع مميز بفيو على اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع 125 متر في ديستركت 5 - مراكز

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيليت متشطبة 3 غرف بسعر لقطة جدا ومميز

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣١٧٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط حتي 2031 موقع مميز في لايك فيو

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في لايك بارك ريذيدنس2 بالتقسيط

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز شقتك فى ماونتن فيو اطول فتره سداد

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالكامل للبيع فوري ف ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك | ١١٦م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م 3 غرف فيليت بسعر مميز جدا ولقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بالتقسيط حتي 2031 لايك فيو ريذيدنس

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا بوليفارد فيو مفتوح أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع مع عرض محدودة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع