شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 67

16,472 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اي سيتي بغرفه ناني بالدور الثاني

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202متر ارضى مرتفع (سوبر لوكس)بالمطبخ والدريسنج

    Pro-Homes logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لافيستا تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر مميز بالمستثمرين بالتجمع+أقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون مع لوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في كمبوند ليك فيو بلوكيشن مميز

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن متشطب للبيع في بلو فيوز ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بالمطبخ والتكيفات-موقع مميز

    Brokerage Hub logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في اي سيتي فيو مباشر علي ClubHouse

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و اقل توتال شقه175 متر في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع فى التجمع الخامس بخصم مميز

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند Cleo Water Residences متشطبه

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب لقطه للبيع مقدم و اقساط

    Rakar Investments logo image

3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بالمطبخ و التكيفات بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة باقل سعر

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ماونتن فيو بإطلالة للاندسكيب

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي – استوديو للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٢٥٬٥٢٩ جنيه

    بالتكييفات تشطيب كامل بحري في زد إيست بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ميفيدا - باقل سعر فيو بول

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع