شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 73

16,472 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ماوتن فيو هايد بارك - التجمع الخامس

    Osoul Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بفيلات تمر حنة دور ارضي مرتفع 4غرف

    Find Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبة بأميز لوكيشن بالجولدن سكوير|مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في ديستركت5 تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في موقع مميز ديستركت5 بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل 10 سنوات شقه للبيع في بالم هيلز القاهره

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في الماركت متشطبة في زد ايست

    why solutions logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع جاهزة لاستلام في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في ليك فيو ريزيدنس – فيو بحيرة كامل

    متصدر

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مميزه شقه غرفتين للبيع في سيتي جيت بالتقسيط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر استلام فوري اميز لوكيشن في الكمبوند

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ديستركت 5 في موقع مميز بالجولدن سكوير

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل فيو علي الجولف - تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بالكامل بموقع مميز جدا دايركت علي الاندسكيب

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل - كمبوند متكامل برخصة جولف - تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا سوبر لوكس في سوديك إيستاون

    La Costa For Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل أستلام فوري جاهزة للأستلام في ليك فيو

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 8 سنين شقه في ديستركت 5 استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة استلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ و التكييفات

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Marakez – ديستريكت 5

    Beltone logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في تاج سيتي زون T تشطيب كامل 155م

    4C Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع