شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 552

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في ىسوان ليك حسن علام بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة في بالم هيلز نيو كايرو بمقدم 3%

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر واكبر مساحه شقه في اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4,700,000 =تشطيب High End + ACs - بحري بفيو Trible

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٨٬٢٧٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة للبيع في شاليا – تاج سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في إيستاون - أقل من سعر الماركت - 3 غرف نوم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع La Rose Compound التجمع الخامس بجوارAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩١٥٬٩٨٧ جنيه

    شقة لقطة متشطبةبخصم 30% في قلب الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184متر بافضل لوكيشن و اقل سعر في فيليت سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٨٢٬٧٨٩ جنيه

    شقة غرفتين ماستر | ١٥٥م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٣٥٬٠٥٤ جنيه

    شقة غرفتين ماستر | ١٤٨م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    4

    ١٤٨ متر مربع

    ٩٠٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 160 متر تسليم فوري في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٧٥٬٩٧٥ جنيه

    شقة غرفتين ماستر | 144م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨١٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٨٧٢٬٦٩٥ جنيه

    شقه بمقدم 100الف للبيع بتقسيط علي 10سنوات ف التجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو2 باقل من سعر الماركت

    Conquer Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف أستلام فوري في التجمع بأقل سعر+قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل-بالفرش و الاجهزة-ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع | سوديك فيليت – V Residence

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٦٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٧٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة أرضي غرفتين -سبيشيال ريزيدنس- ١٤٤م بحري

    Homescout logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع