شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 557

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شقه متشطبه بالجولدن سكوير بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن اميز تقسيمه ف التجمع5 بسعر خيالي

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180متر فيو اكبر جاردن بتاج سلطان تكيف كونسيلد

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 40% شقة 162م double viewف التجمع5

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه قوية جدا في كباوند بالم هيلز vgk

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنظام أقساط ممتد - كمبوند ستون بارك

    Better Estate Investment logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح في لافيستا باقل سعر

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل شعر شقة 3 غرف في التجمع بماونتن فيو - فوري

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 174م تشطيب كامل بالم هيلز VGK

    We Comm logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بروميناد وادي دجلة – التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل – شقة للبيع في باتيو أورو 3غرف فيو لاند سكيب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري بالفرش عالمفتاح لقطه

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة VIP بجوار واتر واي و سوديك فى التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن للبيع واقساط لأطول فترة سداد

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في قلب التجمع الخامس -اقل سعر للمتر

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى زيد ايست بفيو مزدوج

    Conquer Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة للبيع متشطبه بالكامل استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأميز لوكيشن بجوار سولانا إيست قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 3 حمام برايم لوكيشن دوبل فيو

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي (zone T) 3 غرف استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع