شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 550

16,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي موقع مميز فيو مزدوج

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م +تراس للبيع ريسيل فيو مفتوح - فيليت سوديك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٨٦٬٣٧٩ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | ١٢٥م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة استلام فوري 200متر باميز موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2 غرف للبيع في أزاد – جاهزة للاستلام

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف | ١٨٩م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك – بإطلالة على النادي

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع ريسيل في ستون ريزيدنس بسعر لقطة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 140م متشطبه للبيع ريسيل - ستون ريزيدس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٤٧٬١٦٤ جنيه

    شقة غرفتين ماستر تشطيب كامل ١٦٥م² أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصة بالتقسيط كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي موقع مميز فيو مفتوح

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في 1.1 بسعر لقطه لسرعة البيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دايركت علي الاجون في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة نصف تشطيب باقل سعر استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٢٬٦٠٥ جنيه

    شقة غرفتين | 124م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كاملة التشطيب في إيستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب بالكامل استلام 5 شهور

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة ف زد ايست التجمع

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع