شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 534

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في سوديك فيليت

    Key Point for real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقعها مميز متشطبة بالكامل بفيو علي لاند سكيب

    Smart Step logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقه في احد افضل المشاريع في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بمطبخ والتكيفات للبيع في أيستاون

    Brokerage Hub logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٦١٬٤٢٠ جنيه

    فرصة مميز لأمتلاك شقة أستلام فوري موقعها مميز

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتن فيو تجمع لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو لاند سكيب & ليك للبيع في ستون ريزيدنس

    Smart Step logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2، موقع مميز للغاية

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقة غرفتين نصف تشطيب في ذا سكوير

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق قابل للتفاوض-زد ايست

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٦٠٬٠٧٦ جنيه

    عاين وأستلم الان شقه 3 غرف في سيفورا في التجمع

    Impact Investments logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس – التجمع الخامس الآن

    Chances Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو جاهز للسكن مع حديقة خاصة | بورتو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٩٬١٢٥ جنيه

    شقة 220 متر نصف تشطيب أوبن فيو لاند سكيب - ليك

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 3 غرف موقع مميز دايريكت فيو ليك

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في مرحلة كليو متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٤٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر بجانب الجامعة الامريكيه في ازاد

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين بجاردن للبيع بتاج سيتى

    Property Hills Star logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع