شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 533

16,161 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 5مليون 3/4 تشطيب فيو مميز / تريو التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا – 235 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن 3/4 تشطيب بمقدم 650 الف واقساط 10سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب فاخر استلام فوري بخصم 23% في تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٦٢٬٠٨٥ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري كاش او بالتقسيط علي 10 سنوات

    Impact Investments logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب موقع-فيو مميز للبيع في ستون ريزيدنس

    Smart Step logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع استلام فوري في بروميناد

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير فيو مميز - التجمع

    Chances Real Estate logo image

    ام سكوير جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقه 160 متر متشطبه بالكامل بالاجهزه

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة باقل مقدم متشطبه على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥١٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري بخصم 3مليون او اقساط 10س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك وحدتك تشطيب كامل واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 2,100,000 - Semi Finished - كـورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه 86 متر في ميفيدا

    Smart Step logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف كمبوند فالوري ألجار شيرتون فوري حمام

    Dk REAL ESTATE logo image

    فالوري, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دايركت امام المطار امتلك شقه168م دور متكررقسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب غرفتين للبيع في ستون ريزيدنس

    Smart Step logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاند سكيب

    Impact Investments logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند راقي في ماونتن فيو آي سيتي –

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب احسن سعر ب جاردن خاصه ب قسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Properties-Today.com logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه فيو مميز على لاندسكيب .

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠١ جنيه/متر مربع