شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 531

16,161 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف في ماونتن فيو اي سيتي

    Strive Reality logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب في إل كازار جو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة في لا فيستا باتيو أورو القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مش موجود في الماركت و اميز لوكيشن

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦١٬٦٢٥ جنيه

    امتلك شقة 80 م,1 غرفه في ماونتن فيو هايد بارك

    Strive Reality logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة(164) متشطبة فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة لا فيستا باتيو أورو التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144م بمقدم 10% فقط متشطبة اقرب استلام

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دابل فيو متشطبة للبيع مقدم مليون قسط 10 سنين

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م (3غرف) موقع مثالي بين سوان ليك بخصم كبير

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو، القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في لا فيستا باتيو أورو التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والاجهزه في لا فيستا باتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنسز سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزدنس موقع مميز للغايه

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٤٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا فيستا باتيو أورو التجمع، موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171) RTM فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع