شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 509

16,161 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع والاستثمار في مفيدا بوليفارد نص مفروش

    Osoul Residence logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر علي طريق السويس في تاج سيتي بالتجـمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في الكلوب بارك سايد فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد القاهرة الجديدة

    Grey Parrot Realty logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة من سوان ليك شقة3غرف تشطيب كامل تقسيط 10سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة استلام ٢٦ بموقع مميز واقل سعر

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين متشطبة بالتكيفات فكمبوند زيد ايست

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في زيد ايست شقة ٣ غرف بموقع مميزجدا

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتـجـمـع وبأميز لوكيشن

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 153م متشطبة بالتجمع في ريجنس سكوير

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بداخل فيلا نهاية الشويفات الحي الخامس 230 متر

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في iCity New Cairo فيو مفتوح بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة للبيع بخصم 10% وتقسيط علي 10سنين

    GCR Developments logo image

    سكن اللارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركة فى تاج سلطان

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة سوبر لوكس بموقع مميز فيو جاردن

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كومباوند آلكا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو استثماري متشطب بالتجـمـع الـخـامـس

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو جاهز للسكن مع حديقة خاصة | بورتو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق في زيد ايست بموقع مميز علي فيو

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في اي سيتي التجمع بأقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شقة غرفتين نوم استلام ٢٦

    Premises logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل ستوديو مفروش للبيع بجوار الجامعه الامريكيه

    Osoul Residence logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م لبيع في آي سيتي القاهرة الجديدة موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو اورو متشطبة بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة ٣ غرف اقرب استلام علي اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع