شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 508

16,161 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمينت بمساحة 140 متر + 120 متر جاردن خاصة

    Feeds logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+متشطبة يالمطبخ والتكيفات بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن امام هايد بارك بمقدم5%فقط بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فوري شقه 174م-الباتيو اورو جاهزه للمعاينه

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 950 ألف - كورنر + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل فى موقع مميز استلام 9 شهور

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضى بحمام سباحه خاص فى ليك فيو ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كايرو فيستيفال استلام فوري مفروشه

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب على البحيرة باتيو اورو جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بسعر لقطه بمقدم واقساط -تاج سيتي

    IRTKAZ logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة 4 غرف نصف تشطيب للبيع في ذا سكوير

    Smart Step logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الان شقة ريسيل باقل من سعر الشركه_موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه تشطيب فاخر في لايك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٦٥٬٢٥٠ جنيه

    شقه استلام سنه في التجمع بمقدم مميز و تكمله اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٧٤٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121 م متشطبه في كمبوند ذا سكوير التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10 سنوات امتلك شقة مميزة نصف تشطيب

    Tradmark Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه open view-سوديك فيليت جاهزه معاينه

    4C Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 260 متر متشطبة بالكامل جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م غرفتين مفروشة للبيع بالمطبخ و الأجهزة

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع