شقق للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 505

16,161 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز التجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطة تشطيب كامل فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 25% في ستون ريزيدنس التجمع

    Adviser Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق استوديو 65م متشطب بلتكييفات الان !!

    Bright logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 230الف فقط وامتلك شقتك بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٨٣٧٬٢٢٥ جنيه

    شقة جاهزة 3 غرف + ناني – فرصة مميزة

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٢٣٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر متر ف بروميناد ف قلب التجمع فرصة لا تتكرر

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استوديو 70م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماراكز ديسكريت 5 جاهزة للسكن

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    او ايه كى ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأنتظار بسعر لقطة في كمبوند ستون ريزيدنس

    Chances Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 25% في ستون ريزيدنس التجمع

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل استلام فورى باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه برايم لوكيشن بالتجمع الخامس بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225م استلام فوري في قلب القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بقسط يصل الي 10 سنين شراكه مصرية اماراتيه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في سوان ليك حسن علام

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز وقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو موقع مميز على لاندسكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع